Výkop
31.10.2026

Aston Villa
Začína za

Fulham
Tipovacia súťaž
Kurzy
- 1–X–2
- Stávka bez remízy
- Dvojtip
- Menej/Viac
- Azijský handicap
- Prvý gól
- Penalta v zápase
- Oba tímy dajú gól
- Párny/Nepárny
- Hrací čas
- 1. polčas
- 2. polčas
Payout je opakom marže stávkovej kancelárie. Čím vyššie je percento, tým výhodnejšie sú kurzy na túto udalosť.
Tipovacia súťaž
Série tímu
Vyhrané posledné 3 zápasy
Stávka: Aston Villa Víťazstvo
Anglicko. Premier League
Informácie o zápase
Štadión
Villa Park
Aston Villa - Fulham. Stávky a tipy na zápasy. Futbal, 9. kolo, 31. október 2026 - Anglicko. Premier League. Hra sa bude konať v meste Birmingham na štadióne Villa Park.
Aston Villa je na 12 mieste v šampionáte Anglicko. Premier League, hostia sú na 19 pozícii.
V 10 poslednýh vzájomných zápasoch 8 víťazstiev získali futbalisti tímu Aston Villa, remizovali 0 stretnutí, ešte 2 razy oslavovali úspech hráči Fulham. Predbežná zostava na zápas Aston Villa - Fulham bude k dispozícii jeden deň pred začiatkom zápasu.
Domáci tím v poslednom zápase obohral so skóre 3:1 Viking. Tím Fulham bol silnejší ako Hull City a porazil súpera 1:0.
Bookmekeri považujú za favorita tím Aston Villa. Najlepšie kurzy na tímy Aston Villa a Fulham nájdete na stránke zápasu na našom webe oddsocean.com. Živé štatistiky zo zápasu Aston Villa - Fulham budú k dispozícii bezprostredne po hvizde rozhodcu.
Zistite tu:
- kto ako prvý v zápase strelí gól;
- zostavy tímov, náhradníkov, ako aj individuálne štatistiky futbalistov;
- nedávne výsledky tímu Aston Villa a tímuFulham;
- štatistiky výkonov dnešných súperov v turnaji Anglicko. Premier League;
- zaujímavosti a série o účastníkoch zápasu.
Na našom webe si môžete vybrať stávku na víťazstvo jedného z tímov, celkovú šancu, dvojnásobnú šancu, ázijský handicap a ďalšie výsledky..
Informácie o aktuálnej sérii tímov môžu byť pre vás užitočné pri výbere stávky na nadchádzajúci zápas:
Aston Villa – Vyhrané posledné 3 zápasy(ov), aktuálne najvyšší kurz je 2.06
Môžete sledovať živý online prenos zápasu Aston Villa - Fulham na stránkach mnohých svetových stávkových kancelárií, ak tam máte otvorený účet. V špeciálnej sekcii stránky sa môžete zoznámiť s recenziami bookmakerových spoločností a vybrať si pre seba najlepšieho bookmakera.
Zápas medzi Aston Villa a Fulham sa uskutoční 31. október 2026.
Ak ste nenašli videorecenziu zápasu Aston Villa - Fulham na našej stránke, nájdete ho na iných zdrojoch, ako je YouTube a ďalšie.
Zmeny Live kurzov môžete tiež sledovať v reálnom čase. Použite mobilnú verziu oddsocean.com, aby ste mohli sledovať zápasy Aston Villa a Fulham naživo zo svojich smartfónov.