Avspark
I dag kl. 18:45

Cambridge Utd
Börjar om

Wycombe
Tipstävling
Odds
- Trevägs
- Oavgjort – insatsen tillbaka
- Dubbelchans
- Under/Över
- Asiatiskt handikapp
- Första laget att göra mål
- Straff
- Båda lagen gör mål
- Jämn/Udda
- Ordinarie speltid
- Första halvlek
- Andra halvlek
Payout är motsatsen till spelbolagets marginal. Ju högre procent, desto bättre odds för detta evenemang.
Tipstävling
Lagets sviter
Vann de senaste 3 matcherna
Spel: Cambridge Utd Vinst
England. League One
Matchinfo
Stadion
Abbey Stadium
Cambridge Utd - Wycombe. Satsningar och speltips. Fotboll, Omgång 12, 20 Oktober 2026 - England. League One. Matchen kommer att äga rum i Cambridge på Abbey Stadium.
Cambridge Utd ligger på 5 plats i England. League One, gästerna är på 11 plats.
I de senaste 10 head-to-head matcherna har Cambridge Utd vunnit 1, 4 matcherna spelades oavgjort, och 5 har slutat med en seger för Wycombe. Den preliminära truppen till matchen Cambridge Utd - Wycombe kommer att finnas tillgänglig cirka 24 timmar före matchen.
Hemmalaget besegrade Barnsley med 1:2 i den senaste matchen. Wycombe var starkare än Notts County och besegrade motståndaren med 2:0.
Bookmakers anser att Cambridge Utd är favoriten. De bästa oddsen för matchen mellan Cambridge Utd och Wycombe finns på oddsocean.com. Livestatistik för matchen Cambridge Utd - Wycombe kommer att finnas tillgänglig från den första minuten.
Här får du veta:
- vem som gör ett mål först i matchen;
- laguppställningar, ersättare, individuell spelarstatistik;
- de senaste resultaten från Cambridge Utd och Wycombe;
- aktuell statistik för lagen i England. League One;
- intressanta fakta och serier om matchens deltagare.
Lite mer information om den aktuella serien för båda lagen kan vara användbar för att placera rätt satsning:
Cambridge Utd – Vann de senaste 3 matcherna, det aktuella högsta oddset är 2.36
Du kan titta på direktsändning av matchen Cambridge Utd - Wycombe på många bookmakers webbplatser om du har ett öppet konto där. Bookmakers recensioner och betyg finns i ett speciellt avsnitt på vår webbplats.
Matchen mellan Cambridge Utd och Wycombe kommer att äga rum den 20 Oktober 2026.
Om du inte har hittat en höjdpunkt från matchen Cambridge Utd - Wycombe på vår webbplats kan du hitta den på YouTube eller på andra resurser.
Du kan också kolla liveodds på matchsidan på oddsocean.com. Vår mobilversion är tillgänglig för dig för att följa matchen mellan Cambridge Utd och Wycombe med hjälp av din smartphone eller surfplatta.